مجموعه قارچ برتر عرضه کننده مستقیم و بدون واسطه انواع لوازم و تجهیزات کشت و پرورش قارچ مانند کمپوست قارچ خوراکی، خاک پوششی قارچ، انواع بذر قارچ دکمه ای، بذر قارچ صدفی، قفسه سالن قارچ هلندی و... انواع رطوبت ساز هیتر جت هیتر هواساز دیگ بخار دیگ آب گرم و... زیر قیمت بازار. مشاوره در تجهیز و فروش لوازم و ابزار سالن های پرورش انواع قارچ و افزایش بازدهی و فروش قارچ

مواد اولیه پرورش قارچ

فروش کمپوست قارچ

فروش خاک پوششی قارچ

کمپوست بلوکی قارچ دکمه ای

بذر قارچ خوراکی درجه یک

سموم دفع آفات قارچ

دستگاه دفع حشرات

اطلاعات تماس

تلفکس (10 خط):

021-55441859

پست الکترونیکی:

info [@] GharcheBartar [.] com
پاکسازی سالن های قارچ با سیستم های التراسونیک و الکترومغناطیس :

استفاده از حشره کشهای شیمیایی در طول دوره پرورش قارچ کاری نادرست است، زیرا علاوه بر خطر آفرینی ممکن است به میزان تولید قارچ و کیفیت قارچ نیز آسیب بزنند و همچنین استفاده از حشره کش های شیمیایی مقطعی و پر هزینه خواهد بود.امروزه به دلیل حساسیت در چرخه تولید مواد غذایی دستگاه های التراسونیک و الکترومغناطیس ،که نسبت به مواد شیمیایی و سموم کم هزینه تر، دائمی و بی خطر میباشند جایگزین سموم شیمیایی شده است
این دستگاه با دو سیستم التراسونیک و الکترو مغناطیس عمل می کند.
سیستم های التراسونیک و الکترومغناطیس :

التراسونیک سیستمی است که صوت ماوراصوت تولید کرده که در آستانه شنوایی انسان نیست و فقط بر روی حشرات و حیوانات موذی تاثیر دارد و محیط را برای آنها آزار دهنده می کند و مجبور به ترک مکان شما شده و یا در صورت نبود راه فرار, بدلیل عدم توان تغذیه و تولید مثل، می میرند. سیستم دیگری که این دستگاه را متمایز می کند، سیستم الکترومغناطیس است که با استفاده از سیم کشی برق سالن شما دیوارها را هم محیطی نا امن برای حشوانات موذی قرار می دهد،با این سیستم التراسونیک توانایی این را پیدا می کند که از چوب, فلز و دیوار عبور کند.
مجموعه قارچ برتر آماده ارائه دستگاه های دفع کننده دائمی تمامی حشرات، حیوانات موذی، پرندگان و حتی جانوران مزاحم در سالن های پرورش قارچ می باشد.
، برای اطلاع از قیمت دستگاهای دفع حشرات با کارشناسان مجموعه قارچ برتر تماس بگیرید.
دستگاه های التراسونیک و الکترومغناطیس برای دفع کلیه حشرات,حیوانات موذی...DH-600 ... DH-S7 ... G-20 ... x220 ... 315 ... DH-03
دستگاه التراسونیک و الکترومغناطیس دفع کننده دائمی کلیه حشرات و حیوانات موذی به جز پشه و مگس (کد محصول : DH - 01)
این دستگاه دفع کننده دائمی کلیه حشرات و حیوانات موذی از جمله سوسک, موش, ساس, مورچه, موریانه, مار , عقرب, مارمولک, عنکبوت, کک, کنه, رتیل, هزارپا, شپش, انواع حشرات گندابها و باتلاقها و... می باشد فرکانس ارسالی توسط این دستگاه به صورت نامتناوب بوده و به همین دلیل هیچ موجودی به التراسونیک و الکترومغناطیس این دستگاه عادت نمی کندو در داخل این دستگاه دو IC هشت پایه برای ارسال 16 نوع فرکانس برای 16 خانواده حشرات و حیوانات موذی وجود دارد که این خود در میان دستگاه های موجود در بازار منحصر به فرد می باشد. سیستم الکترومغناطیس این دستگاه برای موجوداتی مثل سوسک ها و موجوداتی که داخل دیوارها و... می باشند، بسیار مفید بوده و دیواری در مقابل ورود هرگونه حشره و موجودی به سالن های شما ایجاد می کند همچنین میزان متراژ موثر توسط این دستگاه 60 متر مربع با ارتفاع 3 متر می باشد که در صورت اضافه شدن متراژ تنها کافی است تعداد دستگاه اضافه گردد.
 این دستگاه دفع کننده حشراتی از جمله سوسک, موش, ساس, مورچه, موریانه, مار , عقرب, مارمولک, عنکبوت, کک, کنه, رتیل, هزارپا, شپش, انواع حشرات گندابها و باتلاقها و... می باشد دستگاه برقی،الکترونیکی،التراسونیک ،دستکاه التراسونیکی ،دستگاه جهت دفع تخصصی ساس و موش( کد محصول : DH - 02 )
دستگاه DH-02 برای دفع ساس، موش, کک، کنه، شپش و... به صورت التراسونیک (3D) فرکانس این دستگاه بین 20 الی 60 کیلو هرتز می باشد و برق مصرفی آن 4 وات است. هر دستگاه تا 60 متر مربع را پوشش می دهد.داخل این دستگاه از 3 اسپیکر بسیار پر قدرت تشکیل شده است که در محدوده فرکانسی گفته شده نوسان داشته و این نوسان باعث جلوگیری از عادت در موجودات می شود و هیچ موجودی بیشتر از 2 تا 4 هفته نمی تواند در مقابل این فرکانس مقاومت کرده و مجبور به ترک مکان می گردد. این محصول هیچ نوع مشابهی در بازار نداشته و جزء پیشرفته ترین دستگاه های معرفی شده با نصبی آسان، طراحی زیبا و تحت لیسانس ایتالیا اسمبل شده در ایران می باشد.
این دستگاه برای دفع ساس، موش, کک، کنه، شپش و... به صورت التراسونیک است و فرکانس این دستگاه بین 20 الی 60 کیلو هرتز می باشد و برق مصرفی آن 4 وات است. 
 دستگاه الکترومغناطیس (دابل) جهت دفع تخصصی انواع سوسک، مورچه، موریانه، و هم خانواده آنها( کد محصول: DH - 03 )
دستگاه DH-03 برای دفع سوسک، مورچه، موریانه و هم خانواده آنها که به صورت الکترومغناطیس (دابل) عمل می کند. برق مصرفی آن 4 وات است و هر دستگاه تا 60 متر مربع را پوشش می دهد این دستگاه یک الکترومغناطیس مجهز می باشد و با ایجاد نوسانات در جریان موجود اطراف سیم کشی ساختمان بدون اینکه هیچ زیانی برای انسان و لوازم برقی و فرکانسی داشته باشد باعث دفع موجودات فوق می گردد. این دستگاه یکی از پیشرفته ترین دستگاه های ایران دی اچ می باشد. این دستگاه با نصبی آسان و طراحی زیبا تحت لایسنس ایتالیا و ساخت کره می باشد.
.دستگاه DH-03 برای دفع سوسک، مورچه، موریانه و هم خانواده آنها که به صورت الکترومغناطیس (دابل) عمل می کند. برق مصرفی آن 4 وات است و هر دستگاه تا 60 متر مربع را پوشش می دهد 
 دستگاه تخصصی دفع پشه و مگس - تحت لیسانس ایتالیا و اسمبل در ایران ( کد محصول : DH - S7 )
دستگاه تخصصي دفع پشه و مگس , اين دستگاه به روش التراسونيک با ايجاد محيطي ناآرام در فركانسي بالاي 27 كليو هرتز باعث دفع دائمي پشه و مگس مي شود اين دستگاه بر روي سيستم عصبي پشه و مگس تاثير گذاشته و از توليد و تغذيه و نيش زدن آنها جلوگيري مي كند و با اين روش باعث فراري دادن آنها از مكان مي گردد. در مكان هايي كه درب ها به صورت مداوم باز مي باشد، كارايي دستگاه پايين مي آيد، چون علاوه بر فراري دادن حشرات از ورود آنها نيز بايد جلوگيري كند، درنتيجه توجه داشته باشيد بهترين روش استفاده در مكان­هاي بسته با متراژ حداكثر 50 الی 60 متر مربع تا ارتفاع 4 متر مي­باشد و در صورت اضافه شدن متراژ و اضافه شدن اتاق ها و باز و بسته شدن درب ها می باید دستگاه اضافه گردد. بر روي دستگاه 2 چراغ وجود دارد كه يكي از آنها نشان دهنده ارسال فركانس و ديگري ثابت و نشان دهنده سلامت دستگاه مي باشد.
دستگاه دفع کننده حشرات و حیوانات موذی با قابلیت نصب بر روی دیوار( کد محصول : x220 )
دستگاه مشکی رنگ التراسونیک دارای دو اسپیکر (ساخت چین و تحت لیسانس امریکا) التراسونیک با تغییرات اتوماتیک در فرکانس خروجی با محدوده تاثیر گذاری 400 متر مربع برای محیط سرپوشیده و 200 متر مربع برای محیط سرباز این محصول ساخت چین و تحت لایسنس آمریکا می باشد.
 اين دستگاه بر روي سيستم عصبي پشه و مگس تاثير گذاشته و از 

توليد و تغذيه و نيش زدن آنها جلوگيري مي كند دستگاه دور کننده کلیه حشرات,حیوانات موذی به صورت التراسونیک و الکترومغناطیس(DH - 600):
این دستگاه دور کننده حشرات با دو روش التراسونیک و الکترومغناطیس عمل می کند که باعث دفع کلیه حشرات و حیوانات موذی می شود،قابلیت ارزنده این دستگاه اضافه کردن 4 اسپیکر مجزا علاوه بر 3 اسپیکر همراه است که از متراژ 500 الی 4500 متر مربع را پوشش می دهد که کارشناس قارچ برتر متناسب با مکان شما تعداد مورد نیاز را تعیین می کند.
 دور کننده حشرات با دو روش التراسونیک و الکترومغناطیس دستگاه دور کننده پرنده با قابلیت ویژه و 4 اسپیکر(کد :DH - 600P ):
 دستگاه برقی،الکترونیکی،التراسونیک ،دستکاه التراسونیکی ،دستگاه دور کننده پرندگان با 4 اسپیگر دستگاه برقی،الکترونیکی،التراسونیک ،دستکاه التراسونیکی ،دستگاه میله ای دفع کنده موش و مار (کد محصول : G - 20)
دستگاه میله ای دفع کنده موش و مار-برای زیر خاک - ساخت هنگ کنگ تحت لیسانس امریکا این محصول با قابلیت نصب به صورت میله ای در خاک و با فرکانس 300 هرتز و محدوده تاثیر گذاری 400 الی 500 متر مربع (زیرخاک) با قابلیت شارژ خورشیدی می باشد.
 دور کننده مار و موش با قابلیت شارژ خورشیدی دستگاه دور کننده انواع موش های خانگی و صحرایی، پرندگان مزاحم و حشراتی از قبیل سوسک، مورچه، عنکبوت، هزارپا و... (کد محصول :315)
خصوصیات:
1)برای دفع حشرات از فرکانس های بالای 25 کیلو هرتز استفاده می شود. دفع حشرات با این فن آوری بیشتر برای گونه هایی از حشرات موثر می باشد که سرعت حرکتی متوسط داشته و معمولا در محیط های انسانی زندگی و تولید مثل می نمایند. مانند سوسک، پشه، مورچه و... .پاکسازی حشرات توسط این فن آوری تا یک هفته زمان خواهد برد.
2)طیف فرکانسی مناسب برای دفع موش ها 15 الی 25 کیلو هرتز می باشد.موش ها سریع ترین عکس العمل را نسبت به امواج دستگاه DH - 315 نشان داده و معمولا در طول روز اول پاکسازی انجام می شود.
3)طیف فرکانسی برای دفع پرندگان 10 الی 15 کیلو هرتز می باشد.دفع پرندگان توسط این فن آوری به چندین روز زمان نیازمند می باشد.
4)محدوده فرکانسی مربوط به دفع حشرات در طیف ماوراء صوت (التراسونیک) بوده و به گوش انسان شنیده نمی شود. استفاده از دستگاه در این محدوده فرکانسی در حضور پرسنل بلامانع می باشد.
5)امواج در مربوط به جوندگان و چرندگان به گوش انسان شنیده شده و باعث ناراحتی انسان می شود.این محدوده باید خارج از وقت کار مورد استفاده قرار بگیرد.
6) کاربری دستگاه تداخلی با وسایل الکترونیکی بوجود نمی آورد.
این محصول دارای تائیدیه جانور شناسی می باشد.
این فن آوری از بین برنده انواع موش های خانگی و صحرایی، پرندگان مزاحم  و حشراتی از قبیل سوسک، مورچه، عنکبوت، هزارپا می باشد.
قارچ کمپوست کمپوست قارچ بذر قارچ خاک پوششی فروش کمپوست عرضه کمپوست کمپوست ارزان کمپوست با کیفیت کمپوست باکیفیت قیمت کمپوست انواع کمپوست ورمی کمپوست کمپوست قارچ خوراکی قارچ خوراکی قارچ صدفی قارچ دکمه قارچ دکمه ای کمپوست قارچ دکمه کمپوست قارچ دکمه ای کمپوست قارچ صدفی کمپوست قارچ صدف خاک پوششی قارچ انواع خاک پوششی خاک قارچ پوششی هلندی خاک پوششی خارجی قیمت خاک پوششی بذر قارچ قارچ صدف قارچ صدفی قارچ دکمه قارچ دکمه ای کمپوست زیر قیمت کمپوست جوانه کلش بستر کشت قارچ بستر قارچ بستر پرورش قارچ بستر قارچ خوراکی لوازم قارچ تجهیزات قارچ تجهیزات قارچ خوراکی سالن قارچ لوازم قارچ خوراکی پرورش قارچ کارخانه قارچ تولید قارچ خرید قارچ فروش قارچ قارچ خوراکی صدفی ورمی کمپوست قارچ ارائه کمپوست تولید کمپوست قارچ عرضه کمپوست قارچ انواع کمپوست انواع کمپوست قارچ بذر قارچ خوراکی بذر قارچ صدقی بذر قارچ دکمه ای بذر قارچ صدف بذر قارچ دکمه هیتر جت هیتر هیتر جت رطوبت ساز هواساز دیگ بخار دیگ بخار ایستاده هواساز قارچ سالن قارچ خوراکی سالن قارچ سوله قارچ پرورش قارچ خوراکی پرورش کمپوست قارچ کمپوست مرغوب کمپوست عالی باردهی قارچ بازدهی قارچ بار دهی قارچ افزایش باردهی افزایش بار دهی افزایش باردهی قارچ افزایش بار دهی قارچ بذر کمپوست قارچ بذر کمپوست کمپوست بذر کمپوست بذر قارچ کومپوست کومپوست قارچ کومپوست قارچ خوراکی کمپوست قارچ ارزان کمپوست ارزان قارچ کمپوست مرغوب قارچ کمپوست قارچ مرغوب قیمت کمپوست جوانه کمپوست جوانه ارزان کمپوست شرکت جوانه کمپوست قارچ شرکت جوانه عرضه انواع کمپوست قارچ قیمت انواع کمپوست قارچ تولید انواع کمپوست قارچ قارچ کمپوست ورمی کمپوست قارچ قفسه قفسه قارچ قفسه قفسه قارچهای خوراکی سالن قارچ قفسه کشت قارچ قفسه پرورش قارچ قفسه کشت قارچ قفسه کمپوست قفسه کمپوست قارچ قفسه قارچ خوراکی قفسه قارچ دکمه قفسه قارچ دکمه ای قفسه قارچ های خوراکی کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ کمپوست قارچ